Promoting adventurous music and things

10/03 DE STUDIO > JAIMIE BRANCH – DAVE REMPIS – INGEBRIGT HAKER FLATEN – TOLLEF OSTVANG

Op zaterdag 10 maart keert Oorstof terug naar DE Studio voor het eerste concert van trompetspeelster Jaimie Branch (Fly or Die) op een Belgisch podium. En Branch is voor deze unieke gelegenheid in het exquise gezelschap van Oorstof-toeverlaten Dave Rempis (Ballister), Ingebrigt Haker Flaten (The Thing) and Tollef Østvang (All Included). Reserveer je zitje door te mailen naar reservations(at)soundinmotion.be !

Oorstof – Dropa DiscSiM activity coming up !

Sat 10/03/2018 – DE Studio, 8 pm
JAIMIE BRANCH, DAVE REMPIS, TOLLEF OSTVANG, INGEBRIGT HAKER FLATEN > Reservatie, klik hier !

Sun 1/04/2018 – DE Studio – 8 pm
PETER BRÖTZMANN – HEATHER LEIGH – KEIJI HAINO > Tickets, klik hier !

Sun 08/04/2018 – Het Bos – 8 pm
ARTO LINDSAY & ZS > Tickets, klik hier !

Wed 02/05/2018 – AB SALON – 8 pm
 – GRATIS !

AKIRA SAKATA & GIOVANNI DI DOMENICO
+ JONAS CAMBIEN TRIO FEAT. ANDREAS WILDHAGEN & ANDRE ROLIGHETEN

Sat 25 & Sun 26/08/2018 – SUMMER BUMMER FESTIVAL – location t.b.c.

Sep/Oct 2018 – Instrument Museum Vleeshuis/Antwerp Baroque 2018
(FROM) BACH TO THE FUTURE
Sat 08/09/2018 CHARLEMAGNE PALESTINE
Sun 16/09/2018 MAYA HOMBURGER – BARRY GUY
Sun 23/09/2018 RAPHAEL ROGIŃSKI
Sun 30/09/2018 MARY JANE LEACH
Sat 06/10/2018 AISHA ORAZBAYEVA – TIM ETCHELLS

BranchRempisHåkerFlatenØstvang

TRIX Tryp Windham Antwerp

Klik voor kortingen hotelboeking

WPML Kraak Les Ateliers Claus AB Salon Vooruit Het Bos coStA Zuiderpershuis Stad Antwerpen deSTudio Vlaanderen